וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נכסים מניבים פסיפיק הולדינגס: להשקיע בארה"ב בקלות

בשילוב פסיפיק הולדינגס, בשילוב פסיפיק הולדינגס

20.8.2020 / 17:03

משקיעים רבים מתקשים להשתחרר מהתפיסה כי הם חייבים להיות קרובים לנכס בו הם משקיעים. חברת ניהול כמו פסיפיק הולדינגס מסייעת למשקיעים לזכות בהכנסה פאסיבית ללא כאבי ראש

יובל זיו. יח"צ,
יובל זיו/יח"צ

כיום רוב משקיעי הנדל"ן כבר מבינים כי הדרך הנכונה והטובה ביותר להשקיע בנדל"ן היא דווקא מעבר לים. מחירי הנדל"ן בישראל, מונעים מרבים לבצע השקעות בתחום הזה. במיוחד משקיעים קטנים אשר יש להם כמה מאות אלפי שקלים להשקעה, יודעים כי רכישה של נכס בישראל במחיר הזה היא לא ריאלית, ופעמים רבות לא יודעים כיצד למנף את הכסף שלהם?

אז מה עושים? פשוט מאוד - פסיפיק הולדינגס. החברה, המנוהלת על ידי יובל זיו, מתמחה בהשקעות בתחום הנדל"ן בארצות הברית ומאפשרת לכל משקיע, גם משקיעים קטנים, להיכנס אל שוק הנדל"ן בארצות הברית ולזכות בתשואה גבוהה לאורך זמן. החברה, הפועלת כבר משנת 2004, ליוותה ומלווה אלפי משקיעים, ובין כלל השירותים אותם היא מציעה ללקוחות שלה, נכלל גם שירות ניהול נכסים.

מהו ניהול נכסים?

אם תשאלו את רוב משקיעי הנדל"ן אשר מעדיפים להשקיע רק בגבולות הארץ, מדוע הם לא מבצעים השקעות גם מעבר לים, התשובה שלהם תהיה דומה - קשה להשקיע בנכס בלי להיות קרובים אליו. במיוחד משקיעים קטנים, כאלו שמעוניינים לרכוש נכס אחד או שניים להשקעה, מתקשים לשנות את קו המחשבה בו הם צריכים להיות בסביבה על מנת לנהל את הנכס ולשמור על ההשקעה שלהם, ומדובר בטעות.

שיטת ניהול הנכסים של פסיפיק הולדינגס מאפשרת לכל משקיע לקבל את התשואה על ההשקעה שלו ללא כל מאמץ ומבלי שבכלל יהיה לו צורך בהתעסקות מיותרת עם הנכס והניהול שלו. אפילו אם אין לכם ויזה ויכולת לטוס לארצות הברית, עם השירות שלנו אתם כלל לא זקוקים לכך.

מה היתרונות של פסיפיק הולדינגס?

פסיפיק הולדינגס מבצעת את שירותי ניהול הנכסים בשיטה ייחודית הכוללת כמה יתרונות חשובים מאוד:

1. ניהול נכסים בשיטה בה כל ההוצאות על ניהול הנכס והאחזקה שלו מוטלות על פסיפיק הולדינגס ולא על בעל הנכס.

2. השיטה מאפשרת למשקיעים לקבל תשואה קבועה ופסיבית לחלוטין, באופן בו אין לו הוצאות או השקעה של זמן בניהול הנכס, והוא רק נהנה מהרווחים.

3. בשל העובדה שניהול הנכס מבוצע על ידי פסיפיק הולדינגס, המשקיעים מקבלים חופש מוחלט לעיסוקים אחרים ולא נאלצים להיות מעורבים בהליכי התחזוקה, האכלוס או האיתור של הנכס. המשקיע מבצע את ההשקעה הכספית, וכל השאר מוטל על חברת הניהול.

4. בזכות שיטה זו גם משקיעים קטנים יכולים להתחיל להשקיע בארצות הברית בקלות ובהצלחה רבה

sheen-shitof

עוד בוואלה!

התהליך המסקרן של מיחזור אריזות מתכת

בשיתוף תאגיד המיחזור תמיר

מה כולל ניהול הנכס?

פסיפיק הולדינגס מעורבים בניהול הנכס כבר מהשלבים הראשונים. החברה מבצעת איתור של נכסים מתאימים להשקעה, בדיקה של הנכס, רכישה של הנכס עבור המשקיע, שדרוג והשבחה של הנכס, אכלוס על ידי שוכרים ועוד מגוון רחב של פעולות המבטיחות למשקיע את התשואה המקסימלית במינימום מאמץ.
עבודת הניהול של החברה מבוצעת בשקיפות מלאה, כאשר אמינות היא מילת המפתח המתארת יותר מכל את השירות שלנו ואנו מקפידים לבצע את כל התהליך באופן שקוף לחלוטין מול הלקוח על מנת לענות על הדרישות שלו ולהבטיח לו את התשואה הטובה ביותר בהתאם להשקעה שלו וביטחון מלא בכך שהשקעותיו מעבר לים מטופלות באופן הנכון והטוב ביותר שניתן.

בשילוב פסיפיק הולדינגס, בשילוב פסיפיק הולדינגס
4
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully