"בגלל הנגיף, החורף הקרוב הוא הזדמנות רווח נדל"ני"

המשבר הכלכלי שנגרם כתוצאה ממגיפת הקורונה, כמו משבר הסאב פריים ב-2008 יכול ליצור הזדמנויות למשקיעים שעוקבים אחר המתרחש. נדל"ן אמריקאי הוא אפיק שעשוי להיות משתלם במיוחד

בשיתוף תפסת אמריקה, בשיתוף תפסת אמריקה
06/08/2020
עוז קרן. אביב נעים,
עוז קורן(צילום: אביב נעים)

הקורונה פגעה קשות בשוק העבודה הישראלי. רבים מצאו עצמם בחל"ת ובאי ודאות כללית לגבי תאריך ותוצאות היציאה מהמשבר הפיננסי-גלובאלי העצום. עוז קורן - מנטור כלכלי מוביל, המשקיע בהיי טק, שוק ההון ונדל"ן בארה"ב, עבר משבר דומה ב-2008, משבר ה"סאב פריים". כמי שאת רוב הונו עשה בהשקעות נדל"ן בארה"ב, הוא ממליץ על ההשקעה הבטוחה ביותר כרגע.

עוז קורן, חוקר שווקים ומשקיע נדל"ן מנוסה, מחזיק קהילה של מאות שותפים להשקעות בכל העולם. יחד עם חן גולדשטיין, ממשקיעי הנדל"ן המתוחכמים בארה"ב, השניים חוקרים את שוק הנדל"ן האמריקני כבר שנים, ומדווחים כי באופן רגיל משקיעי נדל"ן בארה"ב עושים בממוצע פי 3 תשואה מאשר המשקיעים בישראל. לדעתם, משברים הם הזדמנות להגדלת התשואה.

קורן: "השקעת נדל"ן בישראל ובמחירים הנוכחיים היא לא חכמה כרגע. בארה"ב - עושים כסף. אנשים שמשקיעים בלימוד כללי הליבה של השקעות נדל"ן יצירתיות וחכמות בארה"ב משחקים בשוק עצום, מלא הזדמנויות ואפשרויות להשגת תשואה דו ספרתית מדי שנה".

קורן שמשקיע בתחומים מגוונים כהיי טק, סטארט אפים וטכנולוגיות, מלמד את תחום ההשקעות בנדל"ן בישראל ובארה"ב. התוכנית החינמית שלו: "תפסת אמריקה" עולה לאוויר, פעם בשנה לזמן מוגבל. זו תוכנית שיוצרת עניין רב אצל אלפי ישראלים, ביניהם גם אלו שכבר משקיעים בנדל"ן בכוחות עצמם, לצד מי שמעולם לא השקיעו בעבר.

טוב לדעת (מקודם)

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

מוגש מטעם שחל
נכס שנמכר בפלורידה(צילום: חן גולדשטיין)

השניים מלמדים את תהליך ההשקעה העכשווי ופורסים את כל הכלים הכי עדכניים להשקעות נדל"ן בארצו של הדוד סם. הנרשמים לתוכנית החינמית יוכלו להצטרף לתוכנית הליווי המלאה של עוז וחן וליהנות מליווי צמוד במסלול שלהם להשקעה אישית. בנוסף, הם יוכלו להצטרף לקהילת המשקיעים ההולכת וגדלה. התוכנית מתייחסת בהרחבה למצב החדש שנוצר בשוק האמריקני בעקבות משבר הקורונה שבעקבותיו מספרים המנטורים כי מחירי הנדל"ן דווקא עלו.

קורן: "מחירי הנדל"ן בארה"ב עולים בהתמדה מאז 2008. בתקופת הסגר, הקונים לא יצאו מהבית על מנת לראות בתים והמוכרים לא רצו להיפגש מחשש לבריאותם, כך שכמות העסקאות צנחה מידית. החשש מהיחלשות הדולר מצד אחד והורדת הריבית למשכנתאות מאידך יצרו ביקוש גדול לעומת היצע נכסים נמוך. נוצרה עליית מחירים נקודתית. לכן כרגע זה זמן מעולה למכור נכס. אנו צופים לעתיד ומעריכים כי בעוד חצי שנה, כשהממשלה האמריקנית תפסיק לממן את המובטלים, ואזרחים רבים יתקשו לשלם הוצאות שכר דירה ותשלומי משכנתא, בתים רבים יגיעו למצב של עיקול. במצב כזה, נוכל להתחיל לקנות נכסים מצויינים במכירות פומביות. זו בדיוק המומחיות הגדולה שלנו: איתרו וניצול הזדמנויות, בדיוק כפי שקרה בעת משבר ה"סאב פריים" 2008.

מי שמעוניין להירשם לתוכנית החינמית ולנצל את ההזדמנות הצפויה בחורף הקרוב, יוכל להקליק על הקישור ולעשות צעד ראשון בדרך להשקעת נדל"ן מקצועית בשוק האמריקני.

  • השקעות
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully