אבי בני: ספר הצמרת מראשון לציון שלא נס לחו

במסגרת כתבות מערכת "המומחים" בדבר בתי העסק הוותיקים ביותר בתחום עיצוב השיער בישראל, אי אפשר היה לפספס את Avi Beni Hair Artist, המספרה הכי נחשבת של נשות העיר ראשון לציון וסביבתה

  • עיצוב שיער
בשיתוף Avi Beni Hair Artist, בשיתוף Avi Beni Hair Artist
Avi Beni Hair Artist (צילום: יח"צ)

מפיקה חברת המערכת קפצה למספרת Avi Beni Hair Artist אשר פעילה כבר 20 שנה ונחשבת לחלוצה בתחום הכימיה שנוגע לשיער, היא חזרה מוקסמת מבעלים שהאנרגיה שלו לא מפסיקה וגם לא לרגע אחד.

Avi Beni Hair Artist היא לא עוד מספרה אלא אחד מבתי העסק שהכי מזוהים עם עיר היין כבר למעלה משני עשורים בניהולו של אבי בני.

עוד בוואלה!

נעליים, גאדג'טים או דברים לבית: מה הישראלים יקנו בבלאק פריידי הזה?

לכתבה המלאה
Avi Beni Hair Artist (צילום: יח"צ)

את תחילת דרכו עשה אבי בחודשים שלפני הגיוס, היה זה חבר שסחב אותו לעבוד במספרה בתל אביב, מיד עם השחרור מצה"ל אבי חזר לענף שכה אהב והשאר היסטוריה.

על תחילת הדרך הוא סיפר לי: "את זורקת אותי שנים רבות אחורה, שנים יפות ומתוקות שבהן עברתי בין כמה מספרות נחשבות בעיר הגדולה, שם למדתי את כל היסודות שספר צעיר צריך, בנוסף הייתי מספיק חכם להיות כבר אז מהראשונים בארץ שיצא להשתלמויות באירופה, עד שהרגשתי כי היה זה הזמן שלי לפתוח מקום כעצמאי ומאז אני פה, ברחוב ירושלים 12 בראשון לציון".

Avi Beni Hair Artist (צילום: יח"צ)

בזמן שהותי במספרה שמעוצבת בטוב טעם שוחחתי עם כמה לקוחות במקום, מיטל כהן תושבת העיר סיפרה לי: "כל מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד רגישה בכל הנוגע לשיער שלי, לכן לא נותנת לאף אחד לעשות לי החלקה או לצבוע לי את השיער אלא אבי, אני סומכת על הידיים וידע שלו בעיניים עצומות, בגלל זה אני לקוחה קבועה כבר 12 שנה".

Avi Beni Hair Artist (צילום: יח"צ)

גם עידית אביבי פרגנה לאבי ולצוות שמקיף אותו: "מבחינתי להגיע לפה זה כמו להגיע לספא, אולי בלי מסאג' בגב אבל עם טיפול מושלם לראש ולשיער כאשר מסביב יש הרגשה נינוחה, שקטה ומפנקת, פשוט כיף".

המומחיות של אבי וחמשת הספרים שעובדים במקום ביחד איתו באה לידי ביטוי בכל הנוגע להחלקות הכי פופולריות בשוק, תוספות שיער ברמה הכי גבוהה שיש וכל עבודות הכימיה, כמו בלונד, בליאז ועוד.

Avi Beni Hair Artist (צילום: יח"צ)

אחד הדברים שתפסו את העין שלי היתה האנרגיה של אבי, גם אם יש לו הפסקה או ממשיך להתרוצץ ולוודא כי כל לקוחה מקבלת תמורה מלאה, שאלתי אותו איך שומרים על קצב כה גבוה לאורך שנים רבות, הוא הסביר לי: "לא הרבה אנשים יכולים להגיד כי הם עובדים במה שהם אוהבים, אני מהבודדים שיכול להגיד שהעסק שלי זו האהבה שלי. אני אוהב לספר, לעצב ולגרום לאשה להרגיש הכי יפה בעולם, החיוך של כל אחת בסיום טיפול צבע, תספורת או החלקה, מבחינתי שווה את כל האנרגיה וכל עוד יש לי כוח ברגליים אני אמשיך ללא הפסקה". שאלתי את אבי באיזה מוצרים הוא משתמש בעבודה והוא השיב כי מאוד נהנה לעבוד עם אלו של חברת קיון (Keune).

Avi Beni Hair Artist, עם עשרים שנות הצלחה אי אפשר להתווכח, מספרת בוטיק מובילה בתחומה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני: 054-495-8508

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully