פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מערכת ישיבה דוחה כתמים שאתם חייבים להכיר

   קניית מערכת ישיבה היא החלטה חשובה הנשארת איתנו לאורך שנים רבות ומשפיעה על ההתנהלות הביתית שלנו. בסלון אנו מבלים שעות רבות ביחד, צופים בטלוויזיה, משחקים, יושבים ומדברים ולפעמים גם נרדמים

   ADMIRAL (יח"צ , רשת אולטימה רהיטים)
   מערכת ישיבה ADMIRAL (צילום: רשת אולטימה רהיטים)

   כאשר אנו מחפשים את מערכת הישיבה המדויקת בשבילנו נערוך מבחן מקיף אודותיה:
   היכן יוצרה, אלטרנטיבות לצורתה, נוחותה, הוספת ריקליינרים ואולי אם כבר מחדשים, כדאי לקנות ספה שנפתחת למיטה.

   פרקטיות!

   אחד הגורמים המשפיעים ביותר בקבלת ההחלטה היא פרקטיות מערכת הישיבה בחיי היום יום. רמת הפרקטיות, נמדדת בעיקר באיכות הבד המקיף את מערכת הישיבה, רמת הבלאי שלו, עמידותו בפני כתמים ונזקי מזג אוויר, שימור צבעו ואיכותו לאורך זמן.


   עד היום , עם קבלת מערכת הישיבה מבד או מעור בכדי לשמור על ניקיונה ונראותה השתמשנו בשיטות שונות כמו: חומרי ניקוי מיוחדים, כיסוי מערכת הישיבה בבדים שונים, "חוקי יסוד" שונים -אסור לאכול בסלון, אסור לעלות עם נעליים, והכלב? עם צו איסור כניסה לסלון כבר ממעמד הרכישה.

   פרינציפ (יח"צ , רשת אולטימה רהיטים)
   מערכת dafne princip (צילום: רשת אולטימה רהיטים)

   הבשורה החדשה בעולם הבדים עם ערך מוסף של שכבת ציפוי אלומיניום

   "אקווה קלין", בד חדש עם פטנט עולמי המיוצר במפעל הגדול בעולם לייצור בדים, בספרד.

   הבד מאופיין בציפוי סיב האריג בשכבה מולקולארית שקופה המונעת חדירת לכלוך המעניקה לבד פרקטיות גבוהה ומונעת מחומרים שונים לחדור לבד העוטף את המערכת הישבה.

   כך למעשה, כאשר נשפך משקה : קפה, פטל, יין. כתמי אוכל :קטשופ ומיונז וכתמי יוד שונים: עטים, טושים. ניתן לנקות את הלכלוך בקלות בשלושה צעדים פשוטים ללא חומרי ניקוי ולהחזיר את הספה לקדמותה ללא כתם או סימן.

   יתרון בולט נוסף למערכת ישיבה עם בד "אקווה קלין"

   היתרון הבולט הוא ציפוי סיבי הבד בשכבת אלומיניום להגנת הבד בפני שחיקת בעלי חיים.
   ציפוי האלומיניום המאופיין בפטנט זה חסין בפני חיות מחמד ומשמש כ"שכבת הגנה"
   מפני שריטות, התחפרויות, קפיצות ועליות על הספה של בעלי החיים השונים החיים איתנו בבית.

   החלטה על מערכת ישיבה היא חשובה ותשפיע על נראות והתנהלות ביתנו בשנים הבאות. לכן, החלטנו להעמיד את הפטנט הספרדי במבחן עם שלושה סוגי אתגרים שונים:

   1. ציור בטוש מרקר ורוד
   2. מריחת שוקולד מריר
   3. חיתוך הבד עם סכין יפני

   צפו בסרטון ותבינו בעצמכם על מה מדובר

   האמת, שבתחילת הניסוי היינו סקפטיים, הססנים ובטוחים שדבר כזה לא יכול להתקיים. לאחר שנוכחנו לראות שטעינו בנושא הוסבר לנו לאחר ההדגמה. "הכתמים ירדו בעזרת שפשוף קל וניגוב עם סמרטוט. עקב, ציפוי סיב האריג בשכבה מולקולארית שקופה, המונעת חדירת לכלוך לסיב. ואילו ניסיון חיתוך הבד עם סכין יפני כשל ולא נוצר שום סימן בבד עקב שכבת ציפוי האלומיניום העוטפת את הבד.

   פרקטיות, נוחות, יופי ואיכות אלו פרמטרים קריטיים בבחירת הכיסוי שיעטוף את מערכת הישיבה.
   בד "אקווה קלין" מיוצר במגוון רחב של צבעים, מרקמים וטקסטורות ומקל בפרמטר עיקרי בקבלת ההחלטה הגורלית. בנוסף, הבד מיובא במיוחד מהמפעל המוביל בספרד לאיטליה ומיוצר ונתפר אישית למעל 150 דגמים של מערכות ישיבה המיוצרת ומיובאות מאיטליה.

   רשת אולטימה רהיטים הינה היבואנית הרשמית של מערכות הישיבה שדוחות כתמים וידידותיות לבעלי חיים וילדים. רוצים גם אתם להנות ממערכת ישיבה איכותית?

   הכנסו לקטלוג שבאתר. www.ultimamoda.co.il