החלקה אורגנית בלעדית מטעם מעצב השיער עידן סדרינה

במסגרת כתבות מערכת "המומחים" התרות אחר מעצבי השיער המובילים כיום בישראל, ביקשנו את עזרת קוראות המדור אשר רשומות במערכת. ל-1,500 מהן אשר מתגוררות במרכז הארץ שלחנו שאלון ובו הן התבקשו לדרג עבורנו את המקומות המועדפים לצורך החלקה, טיפול צבע ותספורת

  • עיצוב שיער
בשיתוף עידן בוטיק לעיצוב שיער, בשיתוף עידן בוטיק לעיצוב שיער
עידן בוטיק לעיצוב שיער (צילום: יח"צ)

מי שקיבל חלק נכבד מהקולות בסקר הקוראות שערכנו בדבר מעצבי שיער מועדפים היה "עידן בוטיק לעיצוב שיער" אשר ממוקם בראש העין החדשה. מפיקה חברת המערכת קפצה לראות במה מדובר, היא חזרה מאוהבת באיש מקצוע מופלא שצבר ניסיון רב ברשת המספרות הבינלאומית טוני אנד גאי.

"עידן בוטיק לעיצוב שיער" הוא סלון לנשים וזה מנוהל על ידי עידן סדרינה, אל עולם היופי הוא נכנס בגיל צעיר ועל כך הוא סיפר לי: "התחברתי לעולם השיער וקוסמטיקה כבר בגיל 13, את דרכי התחלתי כחופף במספרה באריאל ומשם התקמדתי לאט לאט כאשר מבחינתי הקפיצה המרכזית נעשתה בזכות השתלמויות רבות שעברתי במשך 5 שנים כאשר הייתי נוסע ללונדון ללמוד ברשת המספרות המפורסמת והיוקרתית טוני אנד גאי.

"לאחר עוד התנסות כמעצב שיער במספרה ברמת השרון גמלה בליבי ההחלטה כי הגיע הזמן לפרוש כנפיים ולצאת לדרך עצמאית משלי ואל הסטודיו הזה בראש העין הבאתי את כל תפיסת עולמי שגיבשתי במהלך השנים".

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

לכתבה המלאה
עידן בוטיק לעיצוב שיער (צילום: יח"צ)

ההתמחות הגדולה של עידן שייכת לעולם החלקות השיער לאחר שייצר החלקה אורגנית בלעדית הרשומה על שמו. הוא רקח והרכיב מספר תרכובות ואותן מתאים לפי סוג השיער של הלקוחות ואלו מגיעות מכל רחבי הארץ.

"החלקה האורגנית שלי מחזיקה לצמיתות" סיפר לי עידן והוסיף, "כל מה שנותר לעשות לאחריה זה לחזק את השורש שגדל כל חצי שנה עד שנה.

עידן בוטיק לעיצוב שיער (צילום: יח"צ)

"בניגוד להחלקות אחרות עם זו שלי אין בעיה להיכנס לים המלח או בריכה ומותר לחפוף בשמפו רגיל, ממש אין צורך להוציא הון תועפות על סבונים מיוחדים ויקרים".

במהלך ההשתלמויות שעבר עידן בלונדון הוא התמחה גם בעולם הכימיה של השיער וזו שפיתח בהקשר של ההחלקה מבוססת על חומצת אמינו איכותית, סיליקונים ייחודים, חומרי הזנה שמחזקים את סיב השערה ומשנים את מבנה השיער.

עידן בוטיק לעיצוב שיער (צילום: יח"צ)

על טיפול נוסף שהוא מעניק עידן הרחיב עבורי: "פיתחתי טיפולי שיקום שיער בלעדי בשיטה ייחודית לי בארץ. מדובר בשבעה טיפולים ואלו מזרזים צמיחה חדשה של השערה, סוגרים את סיב השערה וקצוות מפוצלים, מפסיקים נשירה ומעניקים ברק לאורך זמן".

בנוסף עידן מחזיק במוצרי שיער שפיתח גם כן, אלו מכילים חומצה היאלורונית השומרת על עור הקרקפת ומסייעת להקלה והקטנת הסיכון בהופעות גירויי עור הנגרמים מיובש רציני.

עידן בוטיק לעיצוב שיער (צילום: יח"צ)

"עידן בוטיק לעיצוב שיער", היתה לי פגישה נעימה עם מעצב צמרת ייחודי שעושה פלאים עבור אלפי נשים.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-3972924


עמוד האינסטגרם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully