קרקעליסט: עתודות קרקע אחרונות להשקעה בנס ציונה!

נס ציונה ידועה מזה זמן רב כאחת הערים המתפתחות והנחשקות ביותר למגורים והשקעות. הפריחה העצומה של העיר בעשורים האחרונים מביאה עמה הזדמנויות השקעה אך כעת נותרה רק עתודת קרקע אחת בלבד בעיר, אותה פשוט אסור לפספס!

בשיתוף קרקעליסט, בשיתוף קרקעליסט
15/06/2020
נס ציונה. shutterstock,
נס ציונה(צילום: shutterstock)

בחלקה הצפון-מערבי של העיר ממוקמת חלקת קרקע אחת אשר מהווה את עתודת הקרקע האחרונה של העיר. השטח נמצא ברובו בבעלות פרטית ונפרס על פני כ- 260 דונם. ממזרח הקרקע גובלת בשכונת גבעת התור ומדרום ברחוב מאה ואחד, כשאר בצמידות נמצאות שכונות יוקרתיות של מבנים צמודי קרקע.

על פי התוכניות לפיתוח האזור, הכוללות תמ"א 35 ותמ"מ 21/3, הקרקע מאושרת לבנייה אך עדיין לא זמינה לבנייה מיידית. אם נבדוק בתוכנית המתאר המחוזית ונסתכל גם על החלקות הסמוכות, נגלה שבקרקע צפויה בתוך שנים בודדות לקום שכונה חדשה אשר תכלול בין היתר מתחמי מגורים, תעסוקה ומסחר.

בנוסף, העירייה עצמה פועלת על פי החלטת הוועדה המחוזית מרכז לקידום תוכנית נס181 אשר תביא לבניית שכונת מגורים באזור, מה שיוביל לעליית מחירים משמעותית ותשואה גבוהה בעתיד.

עוד בוואלה!

צפו: איך להפוך את ארוחת הערב עם הילדים לפעילות חוויתית?

בשיתוף חברת גליל

קרקע להשקעה - שעדין אינה זמינה לבנייה מיידית

עתודות הקרקע האחרונות בעיר נס ציונה נמכרות כעת במחיר של 159,000 ש"ח בלבד (!), מדובר במחיר נמוך ביותר אם ניקח את הפוטנציאל העצום הטמון בפיתוח האזור והתקדמות התוכנית.
מעבר לכך, הקרקע עברה חוות דעת של שמאי על פי תקן 22, תקן הנחשב למחמיר במיוחד, ושוויה צפוי לעלות במאות אחוזים עם קבלת הליכי אישור - הליכים אשר צפויים להתקדם בקצב מהיר מאוד.

למידע נוסף בקרו באתר

  • נס ציונה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully