בדיקה דחופה? יש מי שדואגים שתמתינו עד שלושה ימים בלבד

קבלת טיפול רפואי כרוכה פעמים רבות בהמתנה ארוכה ובירוקרטיה מתישה חברת 360 מעלות שיא מבטיחה להקל על התהליך

בשיתוף 360 מעלות שיא, בשיתוף 360 מעלות שיא
15/06/2020
360 מעלות שיא. יח"צ,
360 מעלות שיא(צילום: יח"צ)

הבירוקרטיה בישראל היא צרה צרורה והדברים נכונים בעיקר למצבים בהם אנחנו או הקרובים לנו זקוקים לטיפול רפואי דחוף ומהיר. רבים בוודאי מכירים את ההרגשה כיצד נשלחים להתמודד עם ערמות של טפסים להשגת אישורים כחלק מתהליך פרוצדורלי מעיק עד לקביעת תור שבו מבקשים לראות רופא בכיר או לעבור בדיקה חשובה, כשלא פעם מועד התור שנקבע הוא לחודשים קדימה.

מי שהחליט לייעל את השיטה הוא אילן ברק, מאחוריו עשרות שנות ניסיון בהן ניהל אלפי מקרים מורכבים בתחום שירותי הרפואה והאדמיניסטרציה הרפואית כשהעניק טיפול וליווי אישי בתביעות מורכבות ומסובכות.

לפני מספר שנים הקים ברק את חברת " 360 מעלות שיא" וזו מקלה את החיים על מטופלים שנזקקים לשירות רפואי כזה או אחר, על ידי מתן שירות יעיל שמבצע עבורם במהירות מירבית את כל התורים והפגישות. "החל מהרגע שבו מטופל מסויים פונה אלינו עם בעיה רפואית אנחנו יודעים כיצד לייעל תהליכים ולקבוע לו תור עד שלושה ימים".

360 מעלות שיא(צילום: יח"צ)

זה לא משנה באיזו בדיקה מדובר, M.R.I, C.T או פגישה עם פרופסור בכיר, אנחנו קבלני ביצוע שמזיזים דברים בשטח, זו הייחודיות שלנו", סיפר ברק. הניסיון והיעילות של "360 מעלות שיא" באה לידי ביטוי גם כשיש צורך לטפל במקרים המורכבים ביותר, לדוגמה במקרה ויש מטופל שסובל מבעיה אורטופדית מצד אחד ובעיה נוירולוגית מצד שני, הם יודעים כיצד לתמרן ולחבר את הדברים כך שלא יתנגשו האחד בשני אלא יתמזגו במקביל.

המשרדים הראשיים והמרפאה הראשית של " 360 מעלות שיא" נמצאים במרכז קריית אונו בדרך רפאל איתן מספר 1, אולם השירות שהם מעניקים נמצא בפריסה ארצית. השירות שהם משיגים מוענק בכל רחבי הארץ, בלי קשר למקום המגורים שלכם, כשעובדים עם הרופאים המומחים הטובים ביותר, ועם בתי חולים ומכונים מהשורה הראשונה.

על תהליך השירות הרחיב ברק, "ניתן ליצור קשר עם המומחים שלנו, כולל רופאים דרך שיחת טלפון וגם דרך אתר האינטרנט. מהרגע הראשון לאחר פנייה ובקשה לעזרה נציג אישי מטעמנו ילווה את הפונה עד לתום התהליך כשבמקביל ישנו מענה אנושי 24/7 לכל שאלה או בעיה שצצה לה תוך כדי התהליך.

"לאחר שהמטופל עובר את הבדיקה ומקבל דיסק עם התוצאה, ישנה אפשרות לקבל פיענוח מהיר של בין 12 עד 72 שעות ואם מדובר במקרה חירום הפיענוח ייעשה במהירות שיא".

בעמוד הביקורת של "גוגל" מצאנו עשרות חוות דעת חיוביות מצד מטופלים שנעזרו בשירות של " 360 מעלות שיא" אחת מהן נכתבה על ידי שרון אהרוני: "פניתי לחברה בניהולו של אילן ברק לקביעת תור M.R.I לאחר שבמקומות אחרים מצאו לי תורים במרחק חודש לפחות. תוך 24 שעות קיבלתי תור וגם לאחר מכן לא הסתיים השירות המופלא שלהם, קיבלתי ליווי אישי כל הדרך לבירור הבעיה כולל קשר ישיר עם הרופא, קביעה של בדיקות נוספות והתעסקות מול הביטוח הפרטי. הזמינות שלהם מושלמת והכל בשירות עם חיוך ואדיבות ללא גבול".

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: הסוד לשיפור כעת במבצע

מוגש מטעם "גברא"
אילן ברק(צילום: יח"צ)

גם פרדי טל פרגן ובגדול: "אתחיל במחמאות לחברת " 360 מעלות שיא" ובעיקר לנציג החברה מר אילן ברק. מקצועיות, אמינות, זמינות הקשבה ובעיקר המון רצון לעזור. נאלצתי לעבור בדיקת M.R.I בדחיפות עליונה. כידוע תורים אפשר להשיג רק כמה חודשים קדימה אולם לאחר שיחה ראשונה עם אילן ברק שהתקיימה ביום רביעי בערב, למחרת ביום חמישי כבר עברתי את הבדיקה.

"מר ברק המתין מעל שעה בבית החולים לקבלת הדיסק כדי להעבירו לפענוח דחוף, עלי לציין שהשעה הייתה קרובה לחצות ולמחרת ביום שישי כבר הייתה בידי התשובה ונחסך ממני אישפוז מיותר".

על תפיסת עולמו סיפר ברק: "אני לא המצאתי את הרפואה, אני לא רופא אלא יזם עם חזון עסקי חדשני בתחום הרפואה ומיישם בשטח את עשרות שנות נסיוני בתחום. אני מכיר מצוין את ההרגשה כאשר מגיעים לצורך העניין, למיון לאחר שעשית תאונה ובמקום לקבל שירות יעיל ונכון זורקים אותך מכל המדרגות ונותנים לך לשבור את הראש עם המונח "תבצע את שאר הבדיקות בקהילה" כשצריך לרדוף אחרי כולם, זהו פרק של סיוט ותסכול בירוקרטי ממדרגה ראשונה. לכן הרגשתי צורך עז להקים גוף שמבטיח את כל השירותים והבדיקות עד 3 ימים, זה משנה חיים תרתי משמע".

" 360 מעלות שיא" מעניקים הסדרי תשלום מיוחדים לבעלי ביטוחים פרטיים ולחברי קופות החולים בביטוחים המשלימים ובעיקר שירות אישי, אנושי, מהיר ומקצועי.

כתובת המרפאה והמשרדים הראשיים: דרך רפאל איתן 1 קריית אונו
טלפון: 03-695-7777
מייל: Office@maalotc.co.il

אתר לקביעת פגישה

  • בדיקות רפואיות
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully