ללמוד מהטובים ביותר: קורס מעצבי שיער של המספרה הטובה ביותר בחיפה

חושב ללמוד עיצוב שיער לגברים ולהתמקצע בתחום? רצוי ללמוד מהטובים ביותר. קורס עיצוב שיער לגברים של hairbarmen"", שנבחרה למספרה הטובה ביותר בחיפה, מציע קורס מקיף ייחודי מסוגו, המשלב עבודה מעשית על לקוחות אמיתיים כבר משלבי הקורס הראשונים

  • עיצוב שיער
בשיתוף hairbarman, בשיתוף hairbarman
hairbarman (צילום: יח"צ)

אחת המסקנות ממשבר הקורונה היא הדגשת התלות במעצבי השיער שלנו. חשיבותם של הספרים בחיינו התחזקה לנוכח הסגר והישיבה בבית, לאחר שכל אחד מאתנו מצא את עצמו מסתכל במראה ונחרד לגלות בכל פעם מחדש את שערות ראשו מפוזרות לכל עבר, וחש געגוע עז לספר שלו.

בשיחה שערכו ביניהם עורכי המערכת, התחדדה המסקנה כי היתרונות הרבים הטמונים בעבודה בתור מעצב שיער לגברים, כגון פוטנציאל רווח נאה, היכולת לעבוד מכל מקום, בטחון תעסוקתי שנובע מכך שהביקוש לתספורת "לא מסתיים אף פעם" והיכולת לבנות מותג בזכות הכישרון, הופכים את מקצוע הספרות כשווה בערכו למקצוע חיוני.

בדיוק לשם כך, החלו במספרת ''מושיקו טל'' לשווק קורס עיצוב שיער לגברים ייחודי מסוגו בארץ. בשנים האחרונות המספרה הפכה לשם דבר בקרב תושבי חיפה. ולאחרונה היא נבחרה במקום הראשון מתוך מאות המספרות בעיר, כמספרה הטובה ביותר.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

לכתבה המלאה
הספר שהפך למותג, מושיקו טל (צילום: יח"צ)

משיחות שערכנו עם לקוחות המקום עולה כי מדובר ב''מספרה מעולם אחר'' שמזכירה מספרות מובילות ברחבי אירופה. הקו העיצובי שמוביל מושיקו טל, בעל המספרה ובעל הכישרון, מושך אליו לקוחות נאמנים ומסורים, כולל ידוענים וספורטאים בכירים, שממלאים את היומן בתורים שבועות מראש.

בשיחה שערכנו עם מושיקו, הוא מספר כיצד הכל התחיל "אני כבר 8 שנים בתחום, כבר בתור נער היה בי את הרצון ואת היכולת לספר גברים. התחלתי לספר את הגברים במשפחה וחברים קרובים, ורציתי מאוד לפתח את זה. כיוון שלא הייתה לי עדיין את היכולת לפתוח מספרה, התחלתי לספר בבתי הלקוחות, מאז הכל היסטוריה."

מושיקו כיתת את רגליו בין בתי הלקוחות שהלכו ונערמו, עד שהחליט לפתוח את המספרה שכיום הפכה למותג בעיר חיפה. המספרה מתמחה בתספורות גברים מכל הגילאים. הייחודיות של המספרה טמונה בחוויית השירות והתספורת המוענקים במקום. כל לקוח זוכה לפינוקים הכוללים שתייה קלה, חמה וחריפה, כך שגם ההמתנה בתור הופכת לחוויה.

מושיקו טל (צילום: יח"צ)

קורס עיצוב השיער של מושיקו טל מבית ''ספר עד הבית''

לאחר קיבוע מעמדו כאחד הספרים המובילים בתחום, התפתח אצל מושיקו הרצון להדריך דור חדש של מעצבי שיער, ולהעניק להם הדרכה וליווי תומך לאורך הדרך, על מנת שיוכלו להתפתח בתחום. בתקופה האחרונה מושיקו מדריך ספרים מתחילים באמצעות הדרכה אישית, תוך שילובם במספרה "מבחינתי זו שליחות אמיתית. היום השוק רווי במעצבי שיער, עם זאת, אני טוען שיש מקום לכולם. התחרות היא בריאה, והיכולת שלך למצוא את הייחודיות שלך בתור מעצב שיער מוביל תלויה רק בך. אני מדריך את התלמידים שלי לעוף עם הדמיון, למצוא את הקו והדרך שלהם ולדבוק בה, ההצלחה תגיע."

לאור הביקוש, בימים אלו משיק מושיקו קורס חדשני "קורס ברבר'ס'' מקיף המספק מענה רחב ומוביל את המתלמדים כל הדרך להצלחה. הקורס מתקיים בכיתות לימוד קבועות, ובמהלכו ישנם שיעורים מקצועיים בשלל נושאים: החל מעיצוב שיער, סוגי תספורות, מסגרות ודירוגים, סוגי מכונות, עבודה עם מספריים ועיצוב זקנים. כמו כן, חלק בלתי נפרד מהעבודה בתור מעצב שיער הוא התחום השיווקי. לצורך כך, בקורס המתלמדים מקבלים הדרכה שיווקית מקצועית ממומחי שיווק.

קורס עיצוב שיער לגברים Hairbarmen מושיקו טל (צילום: יח"צ)

הקורס כולל 10 מפגשים, במסלולי לימוד לבחירת המתלמדים, במהלכם ישנה עבודה מעשית כבר בשלבים הראשונים של הקורס. בניגוד לקורסי עיצוב שיער אחרים, במהלכם העבודה מתבצעת על בובות, בקורס של מושיקו טל העבודה מתבצעת על לקוחות אמיתיים, דבר שמהווה הכנה אופטימלית לעבודה בשטח. בנוסף, המתלמדים גם תורמים לקהילה - במהלך הקורס יוצאים כולם יחד לספר בהתנדבות מלאה אוכלוסיות מיעוטי יכולת, מאושפזים בבתי חולים ודיירי בתי אבות. בסיום הקורס כל בוגר מקבל תעודה רשמית ויכול להתחיל לעסוק בעיצוב שיער לגברים.


לפרטים והרשמה לקורס 0542415476

לעמוד האינסטגרם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully