פתרונות טקסטיל לתינוקות מושלמים

כמעט כל אדם יסכים, כי הרגע המרגש ביותר בחיים של כל אחד מאיתנו, הוא הרגע שבו אנחנו הופכים מאנשים, להורים. האם יש דבר קסום יותר מקבלת אחריות על החיים של מישהו אחר? אין הורה שלא נשבע שיעשה כל שביכולתו כדי להגן, לעטוף ולהרעיף אהבה על היקר לו מכל

  • תינוקות
בשיתוף Hugs, בשיתוף Hugs
Hugs (צילום: יח"צ)

כשאנחנו מבקשים להגן על האוצר היקר שלנו, אין מקום לפשרות: אנו מנסים לאתר את המוצרים הטובים ביותר, אלו שהושקעו ביצירתם משאבים רבים של חשיבה, תכנון, והתנסות - כדי להבטיח לתינוקות הרכים את מה שאכן מגיע להם.

עוד בוואלה! NEWS

הבעיה הזו יכולה לפגוע לנו באיכות החיים. עכשיו יש לה פתרון מהפכני

לכתבה המלאה
Hugs (צילום: יח"צ)

תפיסת העולם שלנו ב-Hugs

אנו פועלים על פי תפיסת עולם המשלבת תכנון קפדני שיורד לפרטי הפרטים בכל מוצר שאנו מייצרים, עם יצירה מתוך אהבה אמיתית ורגש עמוק. הסטנדרט הזה מבטיח שהמוצר שתקבלו לביתכם יהיה בטיחותי, שימושי, נעים מפנק ויעצים את החוויה של הגוזל הרך ושל ההורים כאחד.

כדי להמחיש כיצד תפיסת העולם שלנו ממומשת הלכה למעשה, נספר על המוצרים הבאים:

יצרנו כרית הנקה מיוחדת, שעוצבה במיוחד על מנת להבטיח את שלומו של הרך הנולד, לספק לו גירויים בדמות קשת פעילות שתחדד את השימוש בחושים, ולהעניק לו תמיכה באמצעות מזרן רך במיוחד.

יצרנו מזרני פעילות מרהיבים בצורות שתינוקות יוכלו להנות מהן תוך הקפדה על שימושיות ופונקציונליות מתאימה: המזרנים מתקפלים בנוחות ובקלות ומאפשרים אחסון נוח ואפקטיבי שלהם בבית

יצרנו פוף משולב בקשת פעילות המאפשר לכם לעשות בו שימוש במגוון של דרכי פעולה.

Hugs (צילום: יח"צ)

החזון שלנו ב-Hugs

אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה ההזדמנות להתפתח בצורה הטובה ביותר, ולכן אנו ממשיכים כל העת לתכנן ולייצר מוצרים שיסייעו לתינוקות הרכים שלכם להפעיל את החושים, ללמוד, להתנסות ולהגיב לסביבה שעוטפת אותם. אנו גם מאמינים כי פונקציונליות ושימושיות לא צריכה לבוא על חשבון עיצוב מקורי ייחודי ומזמין, ולכן משקיעים גם לא מעט משאבים ביצירת חוויה עיצובית שתשרת את קהל הלקוחות שלנו על הצד הטוב ביותר. אנו גאים לציין שיש לנו את צוות העובדים המסור ביותר, והנכון ביותר לכל משימה שאנו מציבים בפניו. הסיבה היא, כמובן, שכולנו עושים זאת מתוך שליחות ואהבה אמיתית למקצוע.

Hugs (צילום: יח"צ)

מתפיסת עולם וחזון למציאות

הערכים האלו שציינו מסייעים לנו לעצב עבורכם, הלקוחות, מגוון רחב של פתרונות לגיל הרך: החל ממנשאי בד וכריות הנקה משולבות, דרך מזרונים, נדנדות וסינרים, שמיכות משטחי החתלה ועוד ועוד מוצרים שאתם פוגשים בשגרה היומיומית שלכם, והופכים את החיים שלכם לקצת יותר פשוטים וקלים. אנו מאמינים ששמירה על איכות היא אבן יסוד בכל פעילות, בטח ובטח כאשר היא מיועדת לדור העתיד שלנו. זאת הסיבה, שאנו מקפידים על תהליכי בקרה מחמירים בכל הקשור לבטיחות ושלמות המוצרים שלנו. אנו קשובים לקהל לקוחותינו ופועלים כל העת על מנת לייצר פתרונות טובים יותר על סמך המשוב החשוב שלהם.

אתר החברה

Hugs (צילום: יח"צ)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully