הניחוחות של בתי המלון אצלכם בסלון

הוא שקט, יעיל ואפילו מסייע להיפטר מחיידקים שונים בזכות רכיב האלכוהול. מכשיר הריח של MiyoScent ייתן לכם הרגשה רעננה באופן קבוע ובלי שתרגישו

  • ריח
בשיתוף MiyoScent, בשיתוף MiyoScent
MiyoScent (צילום: יח"צ)

אתם מכירים את ההרגשה הזו כאשר פוסעים אל תוך בית המלון וכבר ברגע הראשון מרגישים שהגעתם למקום מיוחד בזכות הניחוחות שמשגעים את הנחיריים?

עבור רבים המציאות הזו היא יומיומית ולא רק כאשר יוצאים לחופשה, זאת בזכות המוצרים של חברת MiyoScent אשר מציעה מגוון רחב של ניחוחות משגעים לא רק לבתי מלון, אלא גם לבתי עסקים ופרטיים.

מספר מפיקים חברי מערכת "המומחים" החליטו על בדיקה למען כתבה, כיצד להביא לבית שלכם את הריח המושלם והרי היא לפניכם.

חברת MiyoScent פעילה כבר למעלה מ-12 שנה, זו מציעה מגוון רחב של ריחות לאוויר הבית, חדרי מדרגות, בתי מלון, אולמות ובנייני משרדים.

עוד בוואלה!

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
MiyoScent (צילום: יח"צ)

באתר האינטרנט המרשים של החברה ניתן למצוא גם מבשמי טקסטיל לחדר ולכביסה וריחנים קטנים על בסיס שמן. המוצרים ירוקים וידידותיים למשתמש ולסביבה וחלקם אפיל מכילים אמוניון רבעוני ואתיל אלכהול שמנטרלים וירוסים וחיידקים ישירות מהאוויר. את המוצרים כולם ניתן להזמין און ליין ולקבלם תוך זמן קצר וישירות עד הבית.

שוחחנו עם כמה וכמה לקוחות שנהנים מהריחות של MiyoScent, מירי רבינוביץ' מרעננה סיפרה לנו, "הזמנתי דרך האינטרנט את המכשיר הביתה וחיכיתי בקוצר רוח לפלא. קודם כל שירות מדהים, תוך כלום זמן המכשיר היה אצלי. סרטון ההדרכה שמופיע באתר מאוד עזר לי להתניע, והמכשיר מפיץ ריח מטורף, בלי לעשות רעש. למעשה הוא כל כך שקט שכל הימים האלה שאצלי אני ממש מנסה לתפוס "על חם" את הריסוס פעם ברבע שעה ולא מצליחה, אני מגלה זאת רק לאחר שזה פיזר את שובל הריח המושלם, אני מרוצה כל כך שקניתי זאת, פשוט מושלם".

גם דוד לין מתל אביב התלהב, "הרבה זמן חיפשתי מפיץ ריח איכותי לבית ומה לא ניסיתי, את המוצרים של כל החברות הידועות אבל שום דבר לא נתן אפקט איכותי לכל חדרי הבית. במקרה ממש ראיתי מודעה של MiyoScent והשארתי פרטים, תוך פחות מ 24 שעות חזרו אלי עם הסבר מעמיק על כל המוצרים, ביצעתי הזמנה און ליין ותוך יומיים המכשיר היה אצלי בבית. חיברתי את התרסיס דרך סרטון הדרכה, הנחתי אותו במקום גבוה והייתי סקפטי עד כמה זה יהיה שווה. אני חוזר הביתה מיום עבודה ומרגיש שאני נכנס לבית מלון, ממש ככה, הם שינו לי את איכות החיים".

MiyoScent (צילום: יח"צ)

בעלי חברת MiyoScent הוא יוני גור. לתחום הוא נכנס לאחר שנפל לו האסימון דווקא בזמן השירות בצבא, על כך הוא סיפר לנו, "באחד מימי שישי שכבר רציתי להגיע הביתה לאחר שבוע אימונים מפרך בשטח, הרס"ר החליט לבדוק את האוהל של הצוות שלי, לפי רמת הניקיון הוא היה מחליט אם יוצאים לשבת או נשארים בבסיס. ממש קודם לכן לפני שהגיע שפכתי מעט שמפו על הרצפה עם הרבה מים וניגבתי, כשהרס"ר נכנס הוא כל-כך התלהב מהריח ושחרר אותנו ראשונים, שם אמרתי לעצמי, אוקיי, יש משהו באפקט הזה ואיך אני יכול לקחת את הדברים למוצר רציני, בנקודת הזמן ההיא התחלתי להתבשל עם עצמי וכל השאר היסטוריה".

אחד המוצרים החדשנים האחרונים שהוציאה החברה הוא מכשיר בשם " QUIET", מדובר במפזר אדים שקט לחלוטין ומערכת הבישום שלו עובדת על טכנולוגיה חדשנית שנקראת אולטרא-סוניק.

המערכת הופכת תמצית ריח מרוכזת לחלק מן האוויר מסביב בלי לחמם ובלי להוסיף גזים, אלא על ידי גלי קול שבתדירות גבוהה הופכים את הנוזל המרוכז לריח המדהים שאותו בוחרים.

מה שמיוחד במוצר הזה שהוא מפזר ריח עד למאה מטר רבוע, כלומר כמעט בכל הבית באופן שקט ואוטומטי לחלוטין במשך חודשיים רצופים.

MiyoScent, מוצרים איכותיים שמנעימים את השהייה בבית, במשרד ובכל מקום סגור בזכות ריחות מדהימים שעושים את ההבדל.

אתר הבית

עמוד הפייסבוק

עמוד האינסטגרם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully