"אילנית הדברות", מקום ראשון בשירות ומחיר

נגיף הקורונה מדאיג את כולנו. חברת אילנית הדברות המתמחה בין היתר גם בחיטוי מפני חיידקים ווירוסים משתמשת בחומר מתאים המחסל את הנגיף

בשיתוף אילנית הדברות, בשיתוף אילנית הדברות
18/03/2020
״ חיטוי חדרים בבית מלון  לאחר שהייה של אורח חולה קורונה ״. יח"צ,
חיטוי חדרים בבית מלון לאחר שהייה של אורח חולה קורונה(צילום: יח"צ)

משבר וירוס הקורונה אשר פוקד את ישראל והעולם כולו בימים אלו מדיר שינה מעיני כולנו. כינסנו במערכת "המומחים" ישיבת חירום בסיומה קיבלנו מספר החלטות והראשונה שבהן היתה למצוא עבורכם את חברות ההדברה האיכותיות ביותר בישראל גם נגד מזיקים וגם נגד קורונה.

בגלל הגבלות התנועה והתאספות במקומות ציבוריים, מספר מפיקים חקרו במשך מספר ימים ולילות את כל אתרי האינטרנט האפשריים, כולל אתרי ביקורת של לקוחות ניטרליים, לאחר בדיקה מקיפה שם אחד שעלה כאחת החברות המומלצות ואמינות ביותר היתה "אילנית הדברות", חברת הדברה וחיטוי שמעניקה שירותי הדברה בכל רחבי הארץ נגד כל סוגי המזיקים, החרקים והמכרסמים כבר כ-30 שנה.

בנוסף, במהלך השנים האחרונות "אילנית הדברות" נכנסה לתחום החיטוי כנגד וירוסים ונגיפים, כך שגם אל מול וירוס הקורונה הם נותנים מענה בכל שעות היממה לכל קצוות הארץ .

עוד בוואלה!

צפו: איך להפוך את ארוחת הערב עם הילדים לפעילות חוויתית?

בשיתוף חברת גליל
טיפול למזרן נגוע בפשפש מיטה באמצעות קיטור(צילום: יח"צ)

לצורך בדיקה, הזמנו שירות חיטוי מצד החברה במשרדי המערכת שלנו, זאת על מנת לבדוק מקרוב את איכות העבודה. נוכחנו לגלות כי הם הצליחו לעמוד הרבה מעבר לציפיות שלנו, המדביר שהגיע היה מאוד נחמד ושירותי, תוך כדי עבודה הצגנו בפניו בעיית חרקים שהיתה קיימת והוא פתר אותה ללא תשלום נוסף, כאשר גם המחיר הכללי היה מתחת לממוצע בשוק.

במקביל, על מנת לבצע הצלבה של מידע, שוחחנו עם מספר לקוחות פרטיים שנעזרו בשירותים של "אילנית הדברות", תמר שכטר מרמת השרון סיפרה לנו בשיחת טלפון, "היו לי ג'וקים בדירה בת שלושה חדרים, ליאור וחיים הבעלים היו מאוד נעימים לשיחה כאשר הצגתי בפניהם את הבעיה, הם נתנו לי הצעת מחיר טובה יותר ממספר מתחרים, אבל לא רק המחיר היה מצויין אלא גם השירות שהעניקו לי בדירה.

אסנת כץ תושבת חולון, סיפרה גם היא, "היה לי פשפש מיטה שעקץ אותי ללא הפסקה, לא משנה מה ניסיתי לעשות, לדפוק על המזרן ולאוורר אותו בחוץ, שם דבר לא עזר. חברה המליצה לי על "אילנית הדברות" והם שלחו צוות שהגיע אלי תוך כמה שעות מרגע ההזמנה, הייתי מאוד סקפטית ולא ידעתי אם הם יצליחו לפתור לי את הבעיה, אבל אני חייבת לציין שהם עשו עבודה יסודית ולא פספסו שום דבר ובאמת פתרו את הכל בפעם אחת, בנוסף נאמר לי שיש אחריות על כל העבודה שעשו כך שסוף סוף אני יכולה לישון בלי עקיצות ועם תחושת ביטחון".

אילנית הדברות(צילום: יח"צ)

"אילנית הדברות" מנוהלת כיום על ידי חיים וליאור זליקובסקי והיא מונה צוות עובדים מקצועי, כאשר דואגים להוציא את כולם לימי השתלמויות בנושאי מכשור חדיש שיצא לשוק ושיטות טיפול מתקדמות וחדשות כנגד מזיקים .

יזמנו שיחה עם ליאור זליקובסקי ושאלנו אותו על תפיסת עולמו, הוא סיפר לנו, "אנחנו לא מגיעים לעבוד אלא מגיעים לפתור את הבעיה. לפני שאנחנו יוצאים לפעולה שמים את כל הקלפים על השולחן, אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה בנוגע לביצוע העבודה ומחירים." זו כנראה הסיבה שהם ממוקמים במקום הראשון בגוגל ובאתר איזי "בנוסף על כל עבודה אנחנו דואגים לתת אחריות מלאה ותעודת ביצוע עם הסבר על העבודה והחומרים , מבחינתנו השירות הזה הוא חובה".

בעקבות נושא הקורונה שמאוד מטלטל בימים אלה, הוזמנו להתלוות לצוות החברה לאחת מפעולות החיטוי בסופרמרקט ששהה בו חולה קורונה, מספר מפיקים יצאו לשטח וראו מקרוב כיצד פעולת החיטוי התבצעה בצורה יסודית כאשר הבטיחות של צוות העובדים ושלנו נשמר בצורה קפדנית ומקצועית.

לאחר מכן ביקרנו במחסני החברה וראינו כיצד כל ציוד ההדברה מסודר בצורה מרשימה, יש מחסן רעלים ויש מחסן לחומרי חיטוי כאשר שניהם מופרדים אחד מהשני.

"אילנית הדברות", אמינות ותוצאות בשטח כבר 30 שנה, עם הרזומה הזה אף אחד לא יכול להתווכח.

אתר הבית

עמוד הפייסבוק

  • הדברה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully