כל מה שאתם חייבים לדעת על האפשרות למחזר את המשכנתא שלכם

לא רבים מודעים לאפשרות לקחת משכנתא חדשה בתנאים מועדפים על מנת לכסות משכנתא קיימת. כך תוכלו לחסוך כסף רב

  • משכנתאות
בשיתוף אלפא משכנתאות, בשיתוף אלפא משכנתאות
אלפא משכנתאות (צילום: יח"צ)

אנשים רבים שלוקחים משכנתא, ההלוואה הגדולה ביותר בחייהם, לא יודעים כמעט שום פקט רלוונטי אודותיה אשר יכול לחסוך להם עשרות עד מאות אלפי שקלים במרוצת השנים. הבנקים על פי רוב לא חושפים בפנינו את כל הפרטים שיכולים לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא ועל כן חשוב שנכיר כמה פרטים חשובים אודות האפשרות למחזר משכנתא.

מבצעים מיוחדים

נובמבר סייל: ההזדמנות שלכם לנצח את הכאב

לכתבה המלאה

מחזור משכנתא - משכנתא נוספת לכיסוי המשכנתא הישנה

ראשית, חשוב להסביר מה אומר המונח מחזור משכנתא. מחזור משכנתא מאפשר לכם לקחת משכנתא נוספת לכיסוי המשכנתא הישנה שלכם. כן כן, בדיוק כמו שזה נשמע, לוקחים משכנתא נוספת במטרה לכסות את המשכנתא הראשונה שלכם. מה הטעם אתם שואלים? זה בדיוק העניין. במידה ותדעו לבחור בצעד זה של מחזור משכנתא בזמן הנכון, תצליחו לשפר משמעותית את כל התנאים שלכם. בשל העובדה הפשוטה כי הלוואת המשכנתא מתפרסת על פני שנים ארוכות, חלים לא מעט שינויים כלכליים במרוצת השנים.

שינויים כלכליים במרוצת השנים יביאו לשינויי תנאים

השינויים הכלכליים יכולים לגרום לירידות של הריביות במסלולי המשכנתא שלכם מה שאומר שאילו הייתם לוקחים היום משכנתא, היא וודאי הייתה בתנאים ובריביות נמוכות יותר מההלוואה שלקחתם לפני מספר שנים. זה בדיוק העיניין, כאשר חלים שינויים אשר יכולים להטיב עבורכם את החזרי התשלום למשכנתא, אתם יכולים לקחת משכנתא חדשה, איתה לכסות את המשכנתא הישנה ולהישאר עם ההלוואה החדשה בתנאים טובים ונוחים יותר.

אלפא משכנתאות (צילום: יח"צ)

שיפור תנאי המשכנתא שלכם - חיסכון של עשרות אלפי שקלים

לא מעט אנשים אשר כלל לא מכירים את האפשרות של מחזור משכנתא לא מצליחים לחסוך עשרות ולעיתים אף מאות אלפי שקלים שיכלו לחסוך בקלות אילו היו מכירים את האפשרות הזו. על כן, במטקה להצליח להתמודד נכון עם החזרי המשכנתא ולחסוך לעצמכם עשרות עד מאות אלפי שקלים במרוצת שנות ההחזרים, חשוב לדעת כיצד ומתי לבחור למחזר את המשכנתא שלכם. אנשים רבים חוששים לבצע את הפעולה בעקבות קנסות או עמלות שונות שיצטרכו לשלם על כיסוי מיידי של המשכנתא כולה.

אל תחששו מקנסות ועמלות - בדקו היטב את כדאיות מחזור המשכנתא

בנוגע לנקודה זו חשוב להבהיר, בחלק גדול מהמקרים אנשים בוחרים שלא לבחור באפשרות זו של מחזור משכנתא בגלל החשש מהעמלות והקנסות בעוד החיסכון שלהם מצעד זה יהיה גבוהה בעשרות אלפי שקלים מהמחיר של הקנסות והעמלות. לכן, אל לכם להיבהל מתשלומי הקנסות והעמלות שתידרשו לשלם לבנק בשל העובדה הפשוטה כי אם אתם בוחרים בזמן הנכון למחזר את המשכנתא, הצעד יהיה משתלם במיוחד על אף תשלומי העמלות והקנסות.

עשו שימוש נכון באפשרות זו של מחזור משכנתא במטרה להצליח להתמודד בצורה הטובה ביותר עם החזרי המשכנתא שלכם. בחירה נכונה של מחזור משכנתא תגרום לכם להצליח לחסוך עשרות אלפי שקלים במרוצת השנים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully