מולר אקדמי - האקדמיה הייחודית להכשרת ספרים מקצועים

במסגרת כתבות התחקיר של "המומחים" התרות אחר בתי עסק חדשים, מקומות אשר הביאו עימם בשורה חדשה לתחומים השונים, קיבלנו עשרות המלצות מצד אנשי מקצוע בעולם עיצוב השיער וספרות על בית ספר חדש אשר מכשיר ומקדם סטודנטים החפצים לבנות לעצמם עתיד- "מולר אקדמי"

  • עיצוב שיער
בשיתוף מולר אקדמי, בשיתוף מולר אקדמי
מולר אקדמי (צילום: שי ראמוס)

בשנים האחרונות עולם האסתטיקה של הגברים קיבל את ההכרה שהגיעה לו, בזכות מהפכה שנוצרה ברשתות החברתיות השונות. המהפכה הזו הביאה לפריחה של סצנת הבארברינג הבינלאומית, כאשר אלפי מספרות לגברים בלבד נפתחו עם יעד ברור, לטפח ולחדד את המראה הגברי.

"מולר אקדמי" הוא בית ספר לספרות גברים (בארברינג) שהוקם לפני כשנה ונמצא בעיר תל אביב. מאחורי רעיון ההקמה עומדת מערכת חינוך חדשנית אשר שמה לה למטרה להכשיר מאות אנשי מקצוע חדשים בכל שנה, ולקדם אנשי עבודה שצברו ניסיון אך מעוניינים לעשות קפיצה לדרגה הבאה.

מלבד יסודות המקצוע, בית הספר מעניק את הביטחון הדרוש לכל תלמיד על מנת שיוכל להביא לידי ביטוי את התשוקה שלו למקצוע, זאת על ידי הצבת יעדים מעשיים ברורים אשר עוזרים לכל אחד להתקדם אל עבר המטרה בביטחה.

עוד בוואלה!

נעליים, גאדג'טים או דברים לבית: מה הישראלים יקנו בבלאק פריידי הזה?

לכתבה המלאה
מולר אקדמי (צילום: יח"צ)

המייסדים ומנהלים של האקדמיה הם רון ג'מילי ואביאל חי, שניהם בעלי ניסיון עשיר בתחום, לאורך השנים התמקצעו בכל הערים המובילות בתחום האופנה: מילאנו, ברצלונה, לונדון, ברלין, רוטרדם ושאר מקומות, כאשר ליטשו באופן ייחודי את כל הטכניקות שלמדו, והיום הם מכשירים דורות חדשים של מובילי דעה בסצנת הבארברינג העולמית.

על תפיסת עולמם, רון ג'מילי ואביאל חי סיפרו לנו, "בגלל שיש לנו שפה אחרת, מיוחדת, היחס למקצוע הוא אחר. ליטשנו כל שיטה וטכניקה שלמדנו באקדמיות הגדולות בעולם כדי להנגיש את זה לקהל הישראלי בדרך המדוייקת ביותר. המתקן נפרד ומיוחד ללימודים, לא בתוך מספרה קיימת. אנחנו אומרים לתלמידים: תלמד את החוקים כמו מומחה ,כדי שתוכל לשבור אותם כמן אמן, כך אנחנו מאמינים".

היתרון הגדול של כל סטודנט המגיע ללמוד בבית הספר "מולר אקדמי", שבסופו של תהליך הוא יוצא לעולם עם ארגז כלים עמוס בידע אשר מקל עליו לצלוח את המשימה בהצלחה, פתיחת עסק עצמאי.

המסלולים באקדמיה מתחלקים למספר רמות מקצועיות , קורס ביגינר למתחילים עד לשנתיים ניסיון ועד לקורס למתקדמים הכולל בתוכו קורס עסקי ושיווק בסושיאל מדיה , מסלולי קונספט ייחודיים ובנוסף גם הדרכה מקצועית והכשרת צוותי עבודה במספרות גברים בישראל.

כשהגענו למקום מצאנו תלמיד מהמכללה, יניב נאסימי שמו אשר סיפר לנו: "אני לומד ב"מולר אקדמי", ברצוני לציין שאני גאה ומסופק מכל בחינה שהיא לגבי אופן הלימוד, היחס, הרמה, האווירה והגישה של המרצה שלי אביאל, נפל בחלקי הזכות להבין וללמוד תחום רחב בצורה הכי מקצועית, שבעיני הרבה אנשים זה נראה רק מכונה ומספרים. העולם הכ"כ רחב הזה נגלה אלי כשנחתתי באקדמיה, והדרך שאביאל מלמד ומלווה את התלמידים שלו למהלך כל אורך הדרך צעד אחר צעד, והתהליך שנראה בעיני כולם ארוך ולא פשוט, הופך להיות הכי פשוט להבנה וקל לתרגול, וברגע שמתחברים למעיין ההשראה שקיים אצל אביאל מבינים שבתחום הזה אין תקרה, כל אחד יכול אם הוא רוצה, איך להגיע אליה הצעד הראשון זה להיות חלק מ"מולר אקדמי".

מולר אקדמי (צילום: שי ראמוס)

מאגר הטכניקות שלמדתי במולר אקדמי הוא עצום, לא צפיתי שהתחום הזה הוא כל כך מורכב . הקורס שעשיתי פשוט לימד אותי מא'-ת'. מאיך להחזיק מספריים ועד תקשורת נכונה עם הלקוח ובניית מאגר לקוחות.

אז לאחר הביקור שלנו באקדמיה, "מולר אקדמי" מציבה רף גבוה, דיוק ומקצועיות שלא ראינו בישראל עד היום, האמביציה של הצוות , כח הרצון והמוטיבציה שהם מצליחים להעביר לתלמידים פשוט שם אותם בטופ סצינת השיער בישראל, ובקצב הזה הדרך למותג בינלאומי קצרה מתמיד.

"מולר אקדמי", בן יהודה, 194 תל אביב.

מספר טלפון ליצירת קשר: 03-9137550

עמוד הפייסבוק

אתר הבית

עמוד האינסטגרם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully