אור שי - החברה המספקת פתרונות מיזוג אוויר

טכנאי מיזוג אוויר מקצועיים יעדיפו לעבוד עם חברה אמינה שתדע לספק להם את חלקי החילוף מהמותגים המשובחים ביותר

בשיתוף אור שי, בשיתוף אור שי
05/03/2020
מזגנים. pixabay,
מזגנים(צילום: pixabay)

היום כבר לא מדברים רק על "מיזוג אוויר" כשמנסים לבנות תכנית עבודה לכל פרויקט. היום מדברים על פתרונות מיזוג אוויר משום שבנייה מורכבת למטרות מתוחכמות יותר מאשר היו בעבר מחייבים למצוא פתרונות לבעיות שונות. מיזוג אוויר במפעלים, בתי עסק, מוסדות ציבור וגם בבתים פרטיים מחייב להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת בתבונה ובצורה יעילה, חסכונית וידידותית לסביבה ולמשתמש.

זו הסיבה שטכנאי מיזוג אוויר מעריכים היום יותר ויותר חברה כמו אור שי שמתמחה ביבוא ובשיווק החלקים הטובים ביותר שיש כיום בשוק. בחברה זו מייבאים ומוכרים את המותגים המובילים בעולם, שמצטיינים באמינות ובאיכות שאינה ניתנת לפשרות. יחד עם הייעוץ הנכון, מדובר במציאת פתרונות לכל בניית פרויקט בכל גודל והיקף כלשהו.

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

מוצרי מיזוג אוויר אמינים מיצרנים מובילים

מערכות מיזוג אוויר שמתקינים היום במוסדות גדולים הן מערכות כבדות, עשירות בפרטים ובחלקים ולכן מחייבות גם התמחות בכל מה שקשור בכך. חלקי החילוף חייבים להיות אמינים ואיכותיים וללא פשרות וזה לא מוגזם לחזור על כך שוב ושוב. ההתקנה שלהן בידי מומחים לכך מחייבת התמקצעות ומקצוענים קונים רק מיבואנים שיכולים להבטיח להם את היצרנים המובילים בעולם בתחום זה בלבד. אספקה שוטפת של המערכות וחלקיהן היא הכרחית כי אחרת לא ירצו להתעסק במערכת שהיא חד פעמית, ולכן החברה עושה כל שביכולתה להבטיח המשכיות, עקביות ורציפות בעבודה עם המוצרים שהיא משווקת.

מגוון של מוצרי מיזוג למקצוענים

מוצרי מיזוג אוויר למקצוענים כוללים רשימה ארוכה של חלקים ומערכות, כגון: מדחסים, משאבות ניקוז, תרמוסטטים ופיקודים, מנועים ומפוחים, משאבות חום, קבלים ועוד. כשאתם בוחרים מוצרים של מערכות קירור ומיזוג מהמקצוענים אתם יכולים לדעת בבירור שיש לכם שירות וייעוץ על ידי מומחים. כל זה, כדי שתוכלו להציע את מערכות המיזוג הטובות ביותר לכל פרויקט שלכם. כשאתם יוצאים למכרזים אתם יודעים שיש לכם גב מקצועי שמאפשר לכם לתת את השירות הטוב ביותר ולהתחייב לבניית המערכות המצוינות שאתם יודעים להרכיב ולהתקין.

חברה אחראית ומוכרת

יבואנים שעוסקים בתחום זה שנים רבות כל כך יכולים לסקור לאחור את כל ההתפתחויות החשובות בתחום זה. כך אפשר להציע לכם את החידושים האחרונים שיש בתחום מיזוג האוויר, שמתחדש כל הזמן ועדיין שומר על המוניטין שלו. בתחום זה אנחנו עושים שימוש במערכות יעילות יותר אנרגטית שגם זורקות אוויר ומקררות בצורה יעילה יותר הודות לחידושים שונים. זה מאפשר לנו להציע לכם את פתרונות המיזוג שאינם מתפשרים על מתן מענה לכל הדרישות של הלקוחות שלכם. אתם יכולים גם להתקין אותן במיקום הנכון בידיעה ברורה שהן יעשו את שלהם וימלאו את תפקידן בנאמנות וללא בעיות. כשאתם מחפשים יצרנים ומשווקים של חלקים של מיזוג שהם בעלי מוניטין ושם טוב, אתם יכולים לסמוך עלינו שנוכל לעמוד בכל דרישה שלכם. אנחנו מלווים אתכם בידע שלנו כבר שנים ומשרתים אתכם גם לאחר הקנייה.

המאמר בחסות משרד פרסום STG

  • מיזוג אוויר
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully