גיל ששון שיווק נדל"ן - הכוח העולה בקריית אונו ובגני תקווה

גיל ששון שיווק נדל"ן היא חברה שעשתה לעצמה שם מיוחד תוך מספר שנים בלבד. לראייה, ע"פ אתר מדל"ן, בשנתיים האחרונות היא סיימה במקום הראשון במספר עסקאות הנדל"ן שנעשו בקריית אונו ובגני תקווה

  • נדל"ן
בשיתוף גיל ששון שיווק נדל"ן, בשיתוף גיל ששון שיווק נדל"ן
גיל ששון, עוז ברי וארז עג'מי (צילום: יח"צ)

בשוק כל-כך תחרותי וסבוך כמו שוק הנדל"ן בישראל, כאשר מבקשים לעשות עסקה כ"כ משמעותית כמו לרכוש או למכור דירה, כדאי מאוד לא לחפש דרכים מקוצרות, אלא לפנות לאנשים שחיים את התחום יום יום ובכל שעה, כי ידע זה כוח ומי שצברו לעצמם ידע רב הם חברת גיל ששון שיווק נדל"ן.

קפצנו למשרדי החברה בבניין המשרדים החדש בקניון קריית אונו, לפגוש ולראיין את בכירי החברה, את המנכ"ל ובעלים גיל ששון, שותפו לגני תקווה עוז ברי, ואת סוכן השטח המצטיין, ארז עג'מי, הגענו עם לא מעט שאלות וחזרנו עם תשובות שהוכיחו לנו חד משמעית, מדובר במקצוענים.

היתרון הגדול של גיל ששון הוא ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום השיווק והמכירות. לגיל תואר A.B בכלכלה ובמנהל עסקים וכן הינו בוגר של קורס יזמי נדל"ן. בשלוש השנים האחרונות הינו הבעלים של המשרד המצליח בקניון קריית אונו. לפני כן, גיל שימש כמנהל מכירות בשלושת הפרוייקטים של חברת מצלאוי בקריית אונו, ולפני כן כמנהל אזורי של אפריקה ישראל מגורים. כיום הוא חבר וועדה בלשכת המתווכים, והוא המשרד היחידי עם תו איכות של ברוקר נדל"ן בכל בקעת אונו.

עובדה ידועה היא, כי שוק הנדל"ן בקריית אונו וגני תקווה נחשבים כלוהטים בשנים האחרונות, בזכות תוכניות מתאר מאושרות שאמורות כמעט להכפיל את מספר בתי האב בעיר, אך בדיוק כמו שעסקאות מבטיחות עומדות בפתח, ככה צמחו להן משרדי התיווך בעיר. על התחרות או שיתופי הפעולה בין כולם, גיל הסביר לי: "לקחנו את התחרות למקום חיובי, יש מקומות שהתחרות יכולה לגרום למלחמה וכל הצדדים מפסידים, ובמקומות בהם זה קורה האיוולת חוגגת, מכיוון שסוכנים עובדים זה מול זה באופן נשכני, ויוצאים מופסדים וכך גם לקוחות הקונים והמוכרים.

"בבקעת אונו יצרנו פלטפורמה של 90 משרדים בה יש סדר ויעילות, וכן תקנון מסודר. הסוכנים שבקבוצה, מחוייבים ללקוח שהם מייצגים ולא לסגירת דילים ביניהם, כך שאין בעיה אלא הכל עובד לתועלת הלקוחות, והמשרדים יוצאים מורווחים גם כן".

עוד בוואלה! NEWS

למה לא התגברנו עד היום על תופעת דליפת השתן אם יש לנו פתרון פשוט?

לכתבה המלאה
גיל ששון (צילום: יח"צ)

על מודל התמחור של החברה, סיפר לי תוך כדי דוגמא חיה מהשטח, עוז ברי, בעל וותק של 10 שנים בתחום הנדל"ן ובעברו בעלים של משרד תיווך מצליח במודיעין. "הגיע אלינו לקוח שרצה למכור נכס שלא נמכר למשך כמעט שנה על ידי שני משרדי תיווך שונים. כחודש לאחר כניסתנו לטיפול בנכס זה, הצלחנו לייצר התמחרות בין לקוח שלנו ללקוח של מתווך אחר ולבסוף הצלחנו להשיג למוכר שייצגנו, עסקה גבוהה בכ-80 אלף ₪ ממה שנתן לנו אישור לסגור.

"אתה שואל מה העמלה שגבינו ממנו? היא נשארה קבועה, כפי שביקשנו בתחילה. המוכר הכניס לכיס בסופו של התהליך סכום כסף גבוה יותר כשהעמלה שלנו מגולמת בשווי העסקה. זה בעצם מה שמייחד אותנו, אנחנו לוקחים רק מה שמגיע לנו כי הלקוח והרווח של הלקוח אותו אנו מייצגים קודם לשלנו".

על תפיסת העולם שלו, ארז עג'מי, בעל 7 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, סוכן השטח הנמרץ סיפר, "אני מאמין ביחסי אנוש ובלראות את הלקוח שמולי וזה אומר להיות קשוב וסובלני. בזכות זה הלקוחות מרוצים מאוד ובמקרים רבים מאוד, הם השגרירים שלנו להמשך, הם בעצם מהווים עבורנו את הכלי הפרסומי החזק ביותר".

שלושתם הסכימו כי ככל שיחלפו השנים רק המקצועיים ביותר בשטח יישארו, המשרדים יהפכו ליותר דיגיטליים מהיום וכי הלקוחות ידרשו שמירה על יושרה ושקיפות. מי שלא יהיה ברמה המספקת פשוט ייפלט החוצה מהמקצוע.

הייתה לנו פגישה נעימה בה פגשנו אנשי מקצוע רהוטים, נחושים ואנרגטיים, לנו אין ספק כי הם ימשיכו להיות הכוח המניע והבולט בקריית אונו, גני תקווה והסביבה, ועד לראיון הבא לא נותר לנו אלא להוריד בפניהם את הכובע על מקצועיות ואמינות שעושים שם טוב למקצוע.

מספרי הטלפון ליצירת קשר:

גיל ששון / 054-2335397 עוז ברי: 052-2454129

ארז עג'מי: 052-5649566 משרדים: 077-5051707

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully