מעצבים חלומות למציאות : T&Z Architecture

מתכננים לבנות את וילת חלומותיכם? לשדרג את ביתכם הנוכחי? לעצב את משרדי ההיי-טק אליהם תעברו? - מצאנו את משרד האדריכלים שיגשים עבורכם את כל זה, והרבה מעבר

  • אדריכלות
בשיתוף T&Z Architecture, בשיתוף T&Z Architecture
T&Z Architecture (צילום: יח"צ)

"אדריכלות היא אמנות שהבד והמכחול שלה הם חלל, צורה, מרחב. סוג של אמנות המקדשת את הפונקציונאליות, את השימוש. אדריכלות טובה נבחנת בסופו של דבר לא רק בהתפעמות החיצונית שהיא מייצרת, אלא בנגישות שלה ובכוחה לשפר את חיי היום יום", כך מגדירות האדריכליות טובה דוד וצילה רייזר - בעלות משרד - את משנתן המקצועית/אמנותית T&Z architectureהאדריכלות
ואכן, די להביט במגוון היצירות הארכיטקטוניות שצברו השתיים ב-30 שנות קיומו של המשרד, בכדי להבין עד כמה ההגדרה הזו מדויקת ואף משקפת את הישגיהן.

הינו משרד מקצועי ורב ניסיון, המאגד שבעה T&Z architecture אדריכלים והנדסאי אדריכלות המתמחים בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים. בין השאר, מתמקד המשרד באדריכלות בניינים, מבני ציבור, בתים פרטיים, וילות ועיצוב משרדים.

אתר הבית

עמוד הפייסבוק

טוב לדעת (מקודם)

כך תשפרו את הביצועים במיטה - עם מבצע בלעדי לחגים

לכתבה המלאה
T&Z Architecture (צילום: יח"צ)

בין הפרוייקטים הבולטים (מיני רבים) של המשרד, ניתן למנות את
תכנון ועיצוב בית עיריית הרצליה, מבני קמפוס בשפד"ן (מכון טיהור שפכי גוש דן), תכנון וביצוע עבודות מול חיל האוויר, עיצוב מרפאות שירותי בריאות כללית וביצוע עבודות אדריכליות שונות עם מועצות מקומיות בהן חוף כרמל, זבולון ויקנעם. זאת, לצד תכנון והרחבות בקיבוצים ובמושבים.

בנוסף, צבר המשרד רזומה עשיר בתכנון ועיצוב בתי יוקרה, בין השאר בקיסריה ובשכונת דניה החיפאית, ועד תכנון ועיצוב בתים צמודי קרקע לצעירים במושבים ובקיבוצים.

תחום נוסף בו מתמחה המשרד הוא עיצוב משרדי היי-טק, עורכי דין וכיו"ב. לא מעט כאלה כבר עוצבו ע"י צוות המשרד בקיסריה, יקנעם, חיפה, מודיעין, משרדי התאחדות התעשיינים ועוד.

אם בכך לא די, מתמחה המשרד גם בתכנון ועיצוב מבנים לוגיסטיים - בין השאר בבית יהושע ובמודיעין - תכנון שימור מבנים בעכו ועריכת סקרי שימור מבנים עבור עיריית חיפה.

הניסיון הרב, המקצועיות, החשיבה היצירתית מחוץ לקופסא והאהבה המטורפת למקצוע מאפיינים את צוות המשרד, המקפיד על הענקת ליווי צמוד לכל לקוח ולקוח. בתוך כך, מסייע המשרד גם בכל תהליכי הבניה וההליכים הביורוקרטיים המורכבים, כולל ליווי הלקוחות מול בעלי מקצוע שונים, סיוע בבחירת חומרים ושאיפה תמידית לשלמות התוצאה.

הקמתו של משרד האדריכלים האיכותי והמיוחד הזה - השוכן ברחוב המסילה 21 בנשר - הוא פרי הגשמת חלומן של טובה וצילה: "סיימנו יחד את הטכניון" הן מספרות. "חברנו לפרויקט גמר משותף ולאחר סיום התואר עבדנו יחדיו במשרד אדריכלים ידוע במשך כחמש שנים. בשלב מסוים החלטנו לצאת לדרך עצמאית משותפת ומאז אנחנו כאן, כבר 30 שנה".

T&Z Architecture (צילום: יח"צ)

ומה הוא הסוד לדרך ארוכה ויפה שכזו? "יכולתנו להמציא בכל פרויקט חדש משהו שלא עשינו טרם לכן. מה שמנחה אותנו היא חשיבה יצירתית, בשילוב קיימות והקשרים סביבתיים".

במה זה בא לידי ביטוי? "כל פרויקט הוא פתרון תכנוני שלנו, תפור למשתמשיו. שיהיה נוח ומתאים לצרכי המשתמש ולנתוני הסביבה בו שוכן אותו מבנה, כגון נופים וטופוגרפיה. כמו כן, אנו מקפידות ליצור פתרונות פונקציונליים ומעוצבים באותה כפיפה".

"במבנים שלנו", מדגישות השתיים, "ישנה אווירה מיוחדת וחוויה הן למבקר והן למשתמש. מבנים מלאי אור וחללים פתוחים וזורמים, תוך פתיחות לסביבה ולנוף. הדגש שלנו הוא על השתלבות בקיים הסביבתי, תוך יצירת ייחודיות במבנה עצמו.

"אנו גאות בסגנון שהתוונו לעצמנו ברבות השנים, כשבכל עבודה שלנו ניתן להבחין בסגנון הייחודי רק לנו".

טלפון ליצירת קשר:
04-8412196

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully