וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ניסור בטון - האם זה בכלל אפשרי?

בשיתוף cemento, בשיתוף cemento

29.1.2020 / 15:40

בטון הוא חומר עמיד במיוחד וז מה שגורם לו להיות כל כך פופולרי בענף הבנייה. עמידות זו גם מקשה על שינויים. חברה מקצועית תעשה זו ביעילות ובבטיחות

ניסור בבטון. cemento,
ניסור בטון/cemento

הבטון זוכה לפופולריות רבה בענף הבנייה, וזו בהחלט לא הפתעה מרעישה. התכונות שלו הופכות אותו לכוכב של ממש, וזהו חומר הגלם הבסיסי המשמש לתכנון קירות, גגות, גשרים ואפילו אבני שפה או גדרות הפרדה לאורך הנתיבים המהירים. הקשיחות והעוצמה שלו הם שמעניקים לו את המעמד הזה, ונדמה שגם אם נצטרך לערוך בו שינויים זו תהיה משימה לא מאוד פשוטה. עם זאת, יש היום דרך להתמודד גם עם הצורך הזה. אם כן, מה זה ניסור בטון, איך זה עובד ומה אתם באמת צריכים לדעת?

מתי צריך ניסור בטון?

ניסור בטון נדרש במצבים שונים, למשל כאשר אנחנו מתבקשים לשנות את תוכניות הבנייה, להזיז קיר ממקומו, ליצור חלון שלא היה שם קודם או למקם מחדש את התשתיות. בשל תכונותיו הייחודיות - אלה שהפכו אותו לשליט בעולם הבנייה - הבטון ממש לא עושה לנו עבודה קלה. כלי העבודה הבסיסיים ביותר יסרבו לשתף פעולה נגד המלך שלהם, וכאן נכנסת לתמונה החלופה היעילה ביותר: ניסור בטון. החלופה הזו בהחלט אפשרית עם מכשור מתאים וצוות שיודע איך עושים את זה, ומה באמת חשוב לדעת.

ניסור בטון - רק באופן מקצועי

חשוב לזכור כי ניסור בטון הוא מהלך חשוב ורגיש, אבל הוא מחייב מקצועיות, זהירות ודיוק מקסימלי. למעשה, רק חברה מקצועית ומיומנת תוכל לבצע את המלאכה בצורה נכונה וטובה, בלי טעויות ועם הציוד המתאים. הציוד הזה כולל מקדחי בטון או מסור יהלום, שהרי אחד המתחרים הגדולים של הבטון על תואר חומר הגלם הקשיח מכולם, הוא היהלום. בהתאם, מסור יהלום נחשב לאופציה מצוינת מבחינת החברות המובילות בתחום, שנעזרות בו כדי לקדוח ולנסר באופן מדויק, תוך שהן מקפידות על כל כללי הזהירות והבטיחות.

sheen-shitof

הסוד? שחיית חתירה

ביקור קצר בבריכה שינה לי את החיים - וגם לכם זה יקרה

בשיתוף TI SWIM

הסוד - תכנון מושלם

כאמור, ניסור בטון מחייב שמירה על כללי זהירות מחמירים מאוד. הציוד המיוחד ומורכבות הפרויקט מביאים עמם כמה סכנות לפני תחילת העבודה, וגם לאחר מכן. מהצורך לתכנן עבודות בגובה ועד לחשיפה המשמעותית לאבק וללכלוך בתהליך העבודה, חברה מקצועית חייבת לדעת בדיוק לאן היא מגיעה ומול מה היא מתמודדת. כך ניתן לתכנן את הפרויקט בקפידה, לזהות את הסכנות האורבות ולאתר מבעוד מועד את הפתרונות היעילים ביותר. עם הניסיון והמיומנות המתאימים, זה כל מה שצריך כדי לעשות את זה נכון כבר מהצעד הראשון, וכדי להימנע מטעויות ותקלות חמורות שיפגעו בתוצאות הפרויקט או חמור מכך - בחיי אדם.

בשיתוף cemento, בשיתוף cemento
  • עוד באותו נושא:
  • בטון
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully