וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ניסור בטון - דיוק מושלם ללא שום חיסרון

אמירה אדמון בשיתוף המנסרים ביהלום, בשיתוף המנסרים ביהלום

5.1.2020 / 14:55

בטון הוא חומר בנייה קשיח ועמיד וכדי לבצע שינויים במבני ביטון יש צורך בכלים וידע מיוחדים. חברת המנסרים ביהלום מספקת שירות מקצועי ואמין

המנסרים ביהלום. יח"צ,
המנסרים ביהלום/יח"צ

בטון הוא חומר הגלם החזק והקשיח ביותר. חומר זה הנועד לבנייה ומחזיק עשרות שנים ומי שמעוניין לבצע תיקון, פתיחת חלון או דלת או שינוי מהותי בבטון, יצטרך ניסור בטון. היום זה האמצע הטוב, היעיל והמשוכלל ביותר מבלי לפגוע בחלקי שאר המבנה. למעשה, משטחי הבטון שנוצקו על פי תקנים מחמירים, יחזיקו מעמד שנים רבות וקשה יהיה להסירם. בטון, קשה בהרבה להסרה מקיר העשוי בלוקים למשל ולכן, על מנת להסיר את הבטון רק מכשיר של ניסור בטון, יוכל לבצע עבודה זו בדיוק רב.

מדובר על מסור בטון שהוא בעל כושר עמידות גבוהה. הוא עגול ועל גבי שיני המסור, ישנם יהלומים תעשייתיים אשר נוצרו בתהליך מיוחד תחת לחץ עצום. כאשר מסור מסוג זה, מסתובב במהירות גבוהה מאוד, הוא מתחכך בבטון ואז חותך אותו בדיוק רב. אמנם נוצר חום גבוה מאוד, אך יש לצנן במים זורמים את מקום הניסור ואז ניתן להמשיך בניסור זה לפי הצורך או על פי סוג העבודה.

מחירי ניסור בטון משתנים על פי סוג והיקף העבודה

כאשר התחלתי להתעניין במחירי ניסור בטון, הבנתי, כי קשה לקבוע מחיר בצורה חד משמעית ולכן שאלתי את מנהל חברת המנסרים ביהלום , מר יאיר טוטיאן אשר קיימת מעל 25 על פי מה נקבע מחיר ניסור בבטון ולמה ניסור זה משמש? הוא ענה כי, המחיר תלוי בהיקף וסוג העבודה, למשל:

• גודל השטח שיש לנסר

• עובי הבטון

• המיקום שיש לבצע את העבודה כולל הגישה למקום

• גובה הניסור על פי 300 ס"מ ממפלס הרצפה ואם מדובר בגובה אחר, המחיר יהיה שונה

• מחיר פינוי הפסולת של ניסור הבטון יתווסף למחיר

• הסרת אלמנטים שונים מן הקירות או התקרות, תינתן הצעת מחיר נפרדת

• אספקת גנראטור לביצוע העבודה - תוספת במחיר

המנסרים ביהלום. יח"צ,
המנסרים ביהלום/יח"צ

חברת ניסור בטון הוותיקה והמוכרת בארץ - כל השירותים תחת גג אחד

על מנת למצוא חברה ותיקה, אמינה ומוכרת של ניסור בטון, מומלץ כי תפנו לחברת המנסרים ביהלום. החברה קיימת למעלה משני עשורים כאשר האב, מר יעקוב טוטיאן הקים אותה והיום דור ההמשך מנהל את החברה, אשר התפתחה ונוספו לה מחלקות שונות כגון: מכירת כלים משוכללים לניסור וקידוח בטון עבור אנשי מקצוע, מעבדת שירות לתיקון כלים כאשר החברה עומדת באחריות, ייעוץ לאנשי מקצוע בדבר רכישת הציוד המתאים לניסור בטון ביהלום ועוד.

אז למה אנחנו נחשבים לטובים ביותר בענף ניסור הבטון?

רבים מאנשי המקצוע בתחום הבניה, פונים לחברת המנסרים ביהלום, בגלל השם והמוניטין רב השנים. לחברה פרויקטים רבים עם לקוחות קבועים כגון: שב"כ כאשר בוצעו עבודות מסווגות במבנים השונים, משטרת ישראל, חברות בנייה גדולות ועוד. החברה מעניקה שירות גם לחברות, מוסדות ולאנשים פרטיים וזאת בפריסה ארצית. החברה מעניקה מענה איכותי לבקשת השירות הטוב ביותר בכל חלקי הארץ כאשר היא מקפידה על חיתוך מדויק ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. החברה עומדת בזמנים, מעניקה שירות לקוחות מעולה וזמן מהיר לביצוע כל סוגי הפרויקטים כאשר היא עושה שימוש בכלי ניסור בטון המשוכללים ביותר, תוך הקפדה על כללי הבטיחות וצוותים שעברו הכשרה מקיפה והשתלמויות בכל תקופה קבועה.


כתבה: אמירה אדמון - מילים שוות זהב

אמירה אדמון בשיתוף המנסרים ביהלום, בשיתוף המנסרים ביהלום
  • עוד באותו נושא:
  • בטון
3
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully